КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ STORM

9.800 ден

ЕРГОНОМСКО СЕДЛО И НАСЛОН

ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ПУ КОЖА

ФИКСНИ РАЧКИ ОБЛОЖЕНИ СО КОЖА

ХРОМИРАНА ОСНОВА

ДОСТАПНИ БОИ ЦРН,СИВ,БЕЛ,КАФЕН

Нема на залиха

SKU: 3687 Категорија