Количка Kikka Boo – Beetle црвена

4.490 ден

Лесна и удобна летна колична на брендот Kikka Boo, совршена за летните прошетки.

 

• Лесна метална количка.
• Чадор систем – брзо и лесно склопување и расклопување.
• Мека ергономска рачка.
• Големо покривче за сенка со прозорче од мрежа.
• Остранлива пречка.
• Заден џеп, позади на седиштето.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Помошна корпа за багаж.
• Ротирачки предни тркала со механизам за закочување.
• Големи дупли 15 cm тркала.
• Сопирачки на задните тркала.
• Прилагодување во 3 позиции на грпчето.
• Прилагодување на портпирачот за нозете во 3 позиции.
• Гумен потпирач за ноџињата.

Нема на залиха

SKU: 55504 Категорија