Количка Kikka Boo – Beloved сива

14.590 ден

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг.
• Многу лесно со еден клик може да се свртат и постават во насока на движење на количката или обратни, со лице кон родителот.
• Ултралесна алуминиумска рамка.
• Амортизери на рамката.
• Предни ротирачки тркала 360°со механизам на заклучување.
• Прилагодливо седиште за седење во 3 позиции.
• Зимска навлака за количката.
• Торба за неопходни работи за бебето.
______________
► Транспортер
• Ергономска рачка.
• Остранлива тенда.
• Мека подлога на седиштето.
• Прилагодлива тенда во 3 позиции.
• 0-13 кг.(група 0+)

Нема на залиха

SKU: 55935 Категорија