Постелнина 6 во 1 Kikka Boo Day in Paris

3.690 ден

• Освежете ја детската соба со нова постелнина која истовремено овозможува удобност и убава атмосфера.
• Постелнина која додава светлина и разиграно чувство на детскиот простор за спиење.
• Содржи 6 парчиња изработени од 100% памук.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 95x135cm, јорганче: 95x135cm, перница: 35x45cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm, оградница за креветче: 38x120cm.

Нема на залиха

SKU: 550194 Категорија