Постелнина 6 во 1 Kikka Boo – Hippo Dreams

3.690 ден

Нека вашите малечки уживаат во земјата на соништата со оваа пријатна постелнина на Кikka Boo од 6 дела.
• Содржи 6 парчиња составени од 100% памук.
• Димензии на производот:
– навлака за јорганче: 95×135 cm.
– јорганче 95×135 cm.
– перница: 35×45 cm.
– навлака за перница: 35×45 cm.
– чаршаф: 100×150 cm.
– oградница за креветче: 38×120 cm.

Нема на залиха

SKU: 550770 Категорија