Постелнина 5 во 1 Kikka Boo – Bear with me (минт)

3.690 ден

• Освежете ја детската соба со нова постелнина која истовремено нуди удобност и убава атмосфера.
• Постелнина која додава светлина и разиграно чувство на детскиот простор за спиење.
• Содржи 5 дела произведени од 100% памук.
• Димензии на производот:
▬ Перница: 35×45 cm.
▬ Навлака за перница: 35×45 cm.
▬ Јорган: 95×135 cm.
▬ Навлака за јорган: 95×135 cm.
▬ Чаршаф: 100×150 cm.
• Димензии на пакувањето: 48x32x15 cm.

SKU: 550997 Категорија