Хранилка Kikka Boo – Woody

4.990 ден

• Удобна хранилка која лесно се трансформира од столче за хранење во столче за играње и забава.
• Наменета за деца над 6 месеци.
• Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
• Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
• Појасот за безбеднос може да се подеси во две позиции.
• Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето.
• Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.

SKU: 55957 Категорија