Хранилка Kikka boo – Brie 2 in 1

4.090 ден

• Удобна хранилка која лесно се трансформира од столче за хранење во столче за играње и забава.
• Наменета за деца до 36 месеци.
• Наменета за деца до 15 кг.
• Стабилни ногарки кои совршено ќе се вклопат во ентериерот на вашиот дом.
• Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Двоен послужавник со држач за чаша.
• Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето.
• Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.

Нема на залиха

SKU: 550669 Категорија