Ракавица глодалка – сина

320 ден

• Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
• Достапна во розева,сина и беж боја.
• Димензии на производот: 8x10cm.
• Димензии на пакувањето: 10x17x4cm.

Нема на залиха

SKU: 900156 Категорија