Држач за цуцла со глодалка – Kikka Boo (минт)

590 ден

• Глодалка која е произведена од природен мек силикон, совршена за масажа на непцата и ублажување на болките кај дечињата.
• Мека, силиконска монистра погодна за детските непца.
• Лесно прилагодлив дрвен клип.
• Наменета за дечиња +0 месеци.
• Димензии на производот: 8x5x1cm.
• Димензии на пакување: 18x16x2cm.

Нема на залиха

SKU: 550439 Категорија