Едукативна книга со глодалка Kikka Boo – Тransportation

290 ден

• Мека едукативна книга безбедна за привлекување на вниманието на вашето дете.
• Производот содржи и глодалка за нежните непца на дечињата.
• Благодарение на страните кои се со различна текстура, бои и шаренило им помагаат на децата во распознавање на боите и превозните средства, координација на рацете и очите и развој на фината моторика.
• Составен од шушкав материјал и сквикер.
• Наменет за деца над 3 месеци.
• Димензии на производот: 12x12x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 17x22x2 cm.

Нема на залиха

SKU: 550802 Категорија