Ранец Dexter Meshes

1.495 ден

Димензии:48 x 34 x 25 cm

Tројно шиење, водоотпорна ткаенина, висококвалитетен полиестер, рефлектирачки сигурносни ремени, прилагодливи рамења во форма на банана, мека рачка за носење, лесен и издржлив, странични џебови, држачи за скејтборд, штампана постава.