Ранец Leven Garden

1.495 ден

Димензии: 43 x 29 x 22 cm

Tројно шиење, водоотпорна ткаенина, полиестер со висок квалитет, тестирани патенти на 100.000 удари, рефлектирачки сигурносни ремени, прилагодливи рамења во форма на банана, мека рачка за носење, лесен и издржлив, странични џебови, ЕVA ергономски грб, вентилиран грб против потење.