Вртелешка за креветче Kikka Boo – Bear On Moon ПИНК

1.690 ден

• Музичка вртелешка со интересни и шарени играчки, придонесува за аудитивниот и визуелниот развој на бебето.
• Вртелешка со играчки-глодалки кои ќе му помогнат на бебето за меките непца а воедно и ќе го забавуваат.
• Природните звуци, нежната музика и проекцијата на шарени фигури создаваат мирна атмосфера и поттикнуваат побрзо заспивање.
• Производот користи 3 х 1,5V АА и 2 х 1,5V ААА батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 55x40x32cm.
• Димензии на пакувањето: 40x23x9cm.

БОЈА: РОЗЕ

Нема на залиха

SKU: 550398 Категорија