Вртелешка за креветче – All in one Kikka Boo СИНО

2.190 ден

• Шарени играчки кои кружат заедно со приспивните мелодии кои ги смируваат бебињата.
• Вртелешка со играчки-глодалки кои ќе му помогнат на бебето за меките непца а воедно и ќе го забавуваат.
• Производот овозмужува подесување на звукот во повеќе видови приспивни песни кои ги смируваат бебињата и јачина на истите, подесување на светлата на проекторот.
• Подесувањето на сите опции на вртелешката е преку допир.
• Димензии на производот: 60x33x10cm.
• Димензии на пакувањето: 50x34x13cm.

 

БОЈА: СИНА

Нема на залиха

SKU: 550076 Категорија