071/334-919

Торбичка Црвена Ѕвезда

450.00 ден

Големина:21х10х3цм

Тежина:150гр.

Материјал:полиестер  300D

Метален патент

SKU: 300430 Категорија

Големина:21х10х3цм

Тежина:150гр.

Материјал:полиестер  300D

Метален патент

Shopping Cart