Ранец X Pack

625 ден

Tројно шиен, водоотпорна ткаенина, висококвалитетен полиестер, прилагодливи рамења во форма на банана, рачка за носење, лесен и издржлив.

Димензии: 45 x 32 x 21 cm

Нема на залиха