Ранец Cosmo, Partizan

2.070 ден

Тројно шиен, водоотпорна ткаенина, полиестер со висок квалитет, тестирани патенти на 100.000 удари, рефлексивни сигурносни ремени, прилагодливи ленти за рамења во форма на банана, мека рачка за носење, лесни и издржливи, вентилирани странични џебови, ЕВА ергономски заден дел, вентилирана поставка, организатор во преден џеб
Димензии: 46 x 31 x 28см