Ранец Apollo 11, Aloha

1.590 ден

43 x 29 x 22 cm

Самостоен, тројно шиен, водоотпорна ткаенина, полиестер со висок квалитет, тестирани патенти на 100.000 удари, рефлектирачки сигурносни ремени, прилагодливи рамења во форма на банана, мека рачка за носење, лесни и издржливи, странични џебови, ЕВА ергономски грб, вентилиран грб против потење.

Нема на залиха