Ранец 42x34x20, 680 г, Mickey

2.480 ден

две прегради и голем преден џеб
два странични џебови
тежина – 680г.
мек грб и меки прилагодливи ремени со светло
рефлектирачки елементи
водоотпорн текстил

SKU: 92000 Категорија