Анатомски ранец ANEKKE CHIC

2.815 ден

– анатомски грб со перничиња и алуминиумска прачка која може да се извади при перење
– мрежест грб кој овозможува циркулација на воздухот
– засилени ремени за рамо со перници за удобност и ремени за регулирање на висината на ранецот
– рефлектирачки ленти од сите страни и на ремените на рамо
– два странични џебови
– три прегради на двоен патент
– рачка за носење
– 600D водоотпорен материјал
– димензии 42 x 32 x 16 cm
– тежина 1 кг

SKU: 26671 Категорија