Несесер B32, Elegant

390 ден

Тројно шиен. Водоотпорна ткаенина, висококвалитетен полиестер, лесен и издржлив, внатрешен џеб, организатор на моливи, печатена постава.

Димензии: 22 x 11 x 6 cm