Куфер и ранец Frozen, сет

3.150 ден

Сет од 2 детски куфери и 1 ранец со димензии:

1 58 x 35,5 x 16,5cm
2 48 x 33 x 13cm
3 28 x 23 x 8cm

Нема на залиха

SKU: 322346 Категории ,