КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ SMART W

6.990 ден

ЛУМБАЛНА ПОТПОРА

ФИКСИРАНИ ПОДЛАКТИЦИ

РЕЛАКС МЕХАНИЗАМ

СЕДЛОТО Е ИЗРАБОТЕНО ОД ПОЛИУРЕТАНУВА ПЕНА

ТАПАЦИРАНО СО ПЛАТНО

НАСЛОНОТ Е ИЗРАБОТЕН ОД МРЕЖА ВО КОМБИНАЦИЈА СО ПВЦ

ГАРАНЦИЈА 2 ГОД.

НОСИВОСТ ДО 120КГ.

ДОСТАПНИ БОИ ЗЕЛЕН, СИВ, ЦРН, ЦРВЕН, СИН, ПОРТОКАЛОВ

Нема на залиха

SKU: 4080 Категорија