КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ РФГ TECH LINE ЦРН ЕРГОНОМСКИ

27.990 ден

Ергономски стол за работа што овозможува долго седење наменет за 8 часа работа и повеќе.

Бидете во тек со серија столици TECH @, кои воодушевуваат со видот, но и со ергономијата
и удобноста.

Наменет за секој што работи 8 часа или повеќе во седечка положба.

Ергономијата во фокусот

Прилагодливата длабочина на седиштето и висината на потпирачот за грб го прават столот
погоден за секоја висина. 3D потпирачите за раце и потпирачот за глава се направени
за уште поголема удобност во текот на работниот ден.
Интегрирани копчиња

Интегрираните копчиња на седиштето овозможуваат контрола на сите ергономски поставки
што придонесуваат за чувство на удобност.,

Гаранција 3 години

Носивост  250 кг

Нема на залиха

SKU: 5007 Категорија