Сет за коса, ранче Frozen

280 ден

Димензии: 19 x 15 x 3 cm

Украси за коса од метал или пластика, во различни големини, со исклучителни мотиви, различни украси, гумени ленти и четки за коса спакувани во мало детско ранче.

Нема на залиха

SKU: 322849 Категории ,