TookyToy Ветринарски сет

1.300 ден

Совршен сет за игри за преправање за секое дете кое сака животни. Овој сет за играње ветеринар ги има сите алатки и инструменти што му се потребни на вашето дете за да дијагностицира и лекува секое домашно милениче, животно или плишана играчка. Димензии: 24×18×9cm.

Нема на залиха

SKU: 100339 Категорија