TookyToy 3D Табла фарма

710 ден

3D инсертите поттикнуваат координација на рака-око, фини моторни вештини и креативни способности. Вметнете со големи дрвени 3D животни, исечени од чинијата, а задачата на најмалите е да ги стават во нивната положба според нивната форма. Диносаурусите може да се користат одделно од влошката, поради дебелината на предметите, за секоја креативна игра што ќе ја смислат најмалите.

Димензии: 30x21x2cm.

Нема на залиха

SKU: 100323 Категорија