Tooky – Жирафа

490 ден

Жирафа – играчка за влечење која ќе го привлече вниманието на вашето дете со своите шарени бои и забавен дизајн.
Играчкава е идеален начин за развој на координација и урамнотежено одење.
Погоден за играње внатре и надвор.
Изработен од висококвалитетен медијапан материјал во комбинација со смрека дрво за дополнителна цврстина и издржливост.
Погоден за деца над 18 месеци.
Димензии: 12,6×5,3×14,8cm
Возраст: 18м+

Нема на залиха

SKU: 100142 Категорија