Tooky – Сензорен еж

1.450 ден

Дрвениот сетилен еж е основниот елемент со кој детето од 12 месеци па нагоре развива вештини како моторика, дезени, форми, бои и многу повеќе.
Возраст: 12м+

Нема на залиха

SKU: 100200 Категорија