Tooky – Крокодил

490 ден

Крокодил – играчка за влечење која ќе го привлече вниманието на вашето дете со своите шарени бои и забавен дизајн.
Играчкава е идеален начин за развој на координација и урамнотежено одење.
Погоден за играње внатре и надвор.
Изработен од висококвалитетен медијапан материјал во комбинација со смрека дрво за дополнителна цврстина и издржливост.
Погоден за деца над 18 месеци.
Димензии: 19×5,6×8,8cm
Возраст: 18м+

Нема на залиха

SKU: 100141 Категорија