Tooky Гнездо – Фарма

1.350 ден

Квалитетни 3Д дрвени фигурини на животни од фарма за играње и едукација на малечки. Развивање на моторни вештини, тактилно истражување, сензорно учење и имагинативна игра.
Димензии: 26x14x14cm
Возраст: 12м+

Нема на залиха

SKU: 100116 Категорија