Nip – Четка за шишиња

245 ден

• За чистење на сите стандардни шишиња и со широк отвор.

• Ергономски облик за цврсто држење

• Додатна гума за чистење на долниот дел од четката направена од мек материјал.

• Кука за закачување на четката на соодветно место.

• Нерѓосувачка безбедна жица која не гребе.

• Мек сунѓер на горниот дел од четката

• Стилистички дизајн

• 0% BPA

Нема на залиха

SKU: 4437010 Категорија