Седиште Kikka Boo – Groovy минт

1.890 ден

• Наменета за дечиња од 15 до 36 кг.
• Големо удобно седиште.
• Може да се постави во секој автомобил со појасот.
• Прекривката се отстранува и може да се пере.
• Удобен и лесен.
• ECE R44/04 сертификат.
• Isofix систем за поврзување.

SKU: 550514 Категорија