Релаксатор Kikka Boo – STARS

5.690 ден

Stars релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговите нежни вибрации и умерено лулањер ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак. Користи една D батерија и четири 1,5V AAA батерии. – Батериите се купуваат дополнително.

• Наменет за бебиња од самото раѓање до 18 кг.

• Смирувачки вибрации со 3 брзини.

• 12 мелодии со подесување јачината на звукот.

• Ротирачки играчки кои ќе го привлечат вниманието на детето.

• Можност за проекција на светло во повеќе бои.

• Безбедносни појаси

SKU: 55157 Категорија