Релаксатор Kikka Boo- CLOUDS

5.690 ден

Clouds релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговите нежни вибрации и умерено лулањер ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак. Користи една D батерија и четири 1,5V AAA батерии. – Батериите се купуваат дополнително.

• Наменет за деца од само раѓање до 18 кг
• 2 позиции на лежење.
• Смирувачки вибрации со 3 брзини.
• Ротирачки играчки со светла кои ќе го привлечат вниманието на детето.
• 12 мелодии со подесување јачината на звукот.
• Остранлива подлогата за главата.
• Безбедносни појаси.
• Користи една 1х D батерија и 4х AAA батерии. – Батериите се купуваат дополнително.

Нема на залиха

SKU: 55158 Категорија