Ќебe – Kikka Boo (розе)

1.790 ден

• Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
• Направено е од 100% памук, дава неодолива мекост и удобност. Спакувано во прекрасна кутија – идеално за вашето бебе како и за подарок.
• Димензии на производот: 100x75cm.

Нема на залиха

SKU: 55360 Категорија