Ќебе 3Д Kikka Воo

790 ден

• Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
• Удобноста треба да биде луксуз, особено за мало дете. Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност – само најдоброто е доволно за вашите најмили.
• Практично пакување во кутија идеална за подарок.
• Материјал 100% полиестер.
• Димензија на производот: 75×100 cm.
• Димензија на пакувањето: 15x22x13 cm.

Нема на залиха

SKU: 550784 Категорија