Животни со срце

350 ден

• Ова мече на Амек Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Ова убаво мече со црвено срце со точки чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 28 cm.

Нема на залиха

SKU: 8860676 Категорија