Душек за креветче Kikka Boo

1.890 ден

• Нежен бебешки душек покриен со шаерн памучен материјал.
• Полнење изработено од мека и густа пена за пријатен и мирен сон.
• Полнење 100 % полиуретанска пена.
• Навлака која се вади и се пере.
• Димензии на поизводот: 60x120x6 cm.

Нема на залиха

SKU: 550663 Категорија