Дубак – Kikka Boo – Misty

4.290 ден

Идеална направа за развиток и забава на вашето дете. Помага при развиање на моториката на нозете, а истовремено и логиката.

• Стабилен и цврст дубак.
• Наменет за деца од 6 месеци до 12 кг.
• Седиштето се подесува на 3 позиции по висина.
• Изработен од високо квалитетна пластика.
• Меко и удобно седиште.
• 2 ротирачки тркала за 360 степени и 2 фиксни.
• Лесен за склопување и транспорт.
• Производот користи 2 x 1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 61x72x50cm.
• Димензии на пакувањето: 73x63x10cm.

SKU: 550748 Категорија