Дубак Kikka Boo – CAR минт

4.890 ден

Идеална направа за развиток и забава на вашето дете. Помага при развиање на моториката на нозете, а истовремено и логиката.

• Стабилен и цврст дубак.
• Седиштето се подесува на 3 позиции по висина.
• Музичка играчка со 5 мелодии, светлечки бројки и букви која може да се извади и да се постави на креветче.
• Лесен за склопување и транспорт.
• Димензии на дубак : 61.5 x 72 x 46/51.5cm.
• Димензии на пакувањето: 63 x 73 x 10 cm.

Боја: МИНТ ЗЕЛЕНА

SKU: 55443 Категорија