Стапчиња за уши

105 ден

Исчистете ги безбедно ушите на бебето со овие стапчиња за уши кои ви овозможуваат удобно и лесно чистење.

• Исчистете ги безбедно ушите на бебето со овие стапчиња за уши кои ви овозможуваат удобно и лесно чистење. Специјално дизајнирани за поголема безбедност при употреба. Се користи за чистење на надворешното уво, прстите и околу папокот. Кога производот не се користи, чувајте го подалеку од дофатот на бебето.

Нема на залиха

SKU: 900255 Категорија