Чинија Amazing – Baby Jem (розе)

450 ден

• Чинија која овозможува стабилност.
• Ротирачка чинија за забавен и продуктивен оброк без неред.
• Внатрешниот сад се ротира 360 степени.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 18x18x7 cm.
• Димензии на производот: 18 cm.

Нема на залиха

SKU: 900581 Категорија