071/334-919

Торбичка, Sweat

650.00 ден

SKU: 160403 Категорија

Женска торбичка со една преграда и раменици со подесување.

Затвoрање на преклоп со лепенка

Димензија 27*25*0,5цм

Материјал полиестер

Shopping Cart